O nás
Naše společnost vychází z bohatých zkušenosí zakladatele, který v uvedených oblastech činnosti pracuje již mnoho let. Svými znalostmi chceme přispět ke spokojenosti našich zákazníků.
Evia s.r.o. se zabývá také automatizací výrobních procesů. V tomto oboru nabízíme kompletní projektové zpracování, zohledňující především Vaše požadavky a také nejnovější poznatky a technologie. Našimi partnery jsou přední světoví i domácí výrobci řídících automatů a elektrotechnických prvků, jejichž produkty splňují nejvyšší nároky na kvalitu a spolehlivost.
Toto spojení řídících, silnoproudých a ovládacích jednotek, společně s naší pečlivou prací, tvoří systémy, které bezproblémově fungují u mnoha strojů jako jsou drtiče, pásové váhy, vibrační podavače, filtrační lisy a vibrolisy. Naše standardní dodávky je možno specifikovat a upravit dle Vašich požadavků na řízení celých výrobních linek, včetně měření hladin a množství pevných i kapalných materiálů, indikátorů kovových předmětů na pásech, hlídání pohybu pásů, třídičů, drtičů apod.
Součástí naší nabídky jsou také:
  • Výroba rozvaděčů a ovládacích pultů
  • Kompletní instalace slaboproudých a silnoproudých rozvodů
  • Montáže zabezpečovacích a požárních systémů
  • Poradenství v oblasti úspor elektrické energie
  • Obchodní a servisní činnost
Provádíme vývoj jednoúčelových elektronických systémů na přání zákazníka, včetně zajištění jejich výroby.
Námi dodané rozvaděče mají typové a kusové zkoušky, včetně revizí, tak jak to vyžadují současné platné bezpečnostní předpisy.
K našim dodávkám poskytujeme plnou roční záruku a po dohodě je možný servis do 24 hodin. Pozáruční servis garantujeme po dobu 10-ti let včetně dodávky všech náhradních dílů. Provádíme také opravy a modernizace Vašich stávajících zařízení.
Jazyk:
CZ
V6-02-01-08-2012
© Evia s.r.o. 2012
Webmail